Tváří v tvář historii. Výchova k respektu a toleranci. Moderní vzdělávací kurz pro učitele pražských škol

Zajímá vás otázka práv jednotlivce, boje s předsudky či moderní dějiny? Nevíte, jak uchopit problematická témata ve výuce? Chcete se seznámit s moderními metodami výuky a přístupu k informacím? Učíte na některé z pražských škol? Pokud ano, pak je tento kurz určen právě Vám.

 

  • Nejbližší volný termín: 13. – 15. 10. 2017 a 3. – 5. 11. 2017

Přihlášky na semináře vyplňujte prostřednictvím webového formuláře ZDESeminář je rozdělen do dvou víkendových kurzů, každý účastník absolvuje tedy 42 hodin intenzivního vzdělávání pod vedením zkušených lektorů Institutu Terezínské iniciativy a AISIS. Oba víkendy strávíte v příjemném prostředí hotelu Benica v Benešově, kde je pro vás připraven veškerý servis.

Kapacita je omezena na 20 účastníků na seminář, proto s přihláškou neváhejte.

Kurz v hodnotě 11 000 Kč na účastníka je díky spolufinancování z Evropského sociálního fondu a rozpočtu hlavního města Prahy poskytován ZDARMA.


Vzdělávací program je akreditován MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků pod č.j.: MSMT-1319/2017-1-86 a jeho absolventi obdrží osvědčení.


Po absolvování obou víkendových seminářů získají absolventi kurz osvědčení o absolvování a sadu metodik. Pokus se z jedné školy přihlásí alespoň 5 učitelů, má škola šanci získat unikátní program pro své žáky.

Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.

 

Přihlášky na semináře vyplňujte prostřednictvím webového formuláře ZDE

  

logo_iti_bez textu aisis


Kontakty:

Stanislava Křížová (AISIS, z. ú.), manažerka projektu
e-mail: stanislava.krizova@aisis.cz,  mobil: 607 621 558
Eliška Waageová (Institut Terezínské iniciativy), koordinátorka
e-mail: eliska.waageova@terezinstudies.cz, mobil: 737 432 233
 

   

Projekt Výchova k respektu a toleranci je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a rozpočtu hlavního města Prahy.

 

Logolink OP PPR

 

27.6.2017